Продавець Інтернет магазин "HILL" розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
91 відгук
📦 ДРОПШИПІНГ на нашу продукцію 📞 +380731993323 (TG)ТИСНИ 👆

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

інтернет магазин різноманітних товарів 📦️️️️️️
+380 (93) 601-21-91
Менеджер Online (ТЕЛЕФОНУЙТЕ)

Угода

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця угода (далі – Угода) відноситься до сайту Інтернет-магазину «назва інтернет-магазину», розташованому

за адресою адресу інтернет-магазину, і до всіх відповідних сайтів, пов'язаних з сайтом https://sportsman.in.ua

1.2. Сайт Інтернет-магазину «orcov.net» (далі – Сайт) є власністю назва організації, підприємства

1.3. Ця Угода регулює відносини між Адміністрацією сайту Інтернет-магазину «назва інтернет-магазину» (далі – Адміністрація сайту) і Користувачем цього Сайту.

1.4. Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати, додавати або видаляти пункти цієї Угоди без попередження Користувача.

1.5. Продовження використання Сайту Користувачем означає прийняття Угоди та змін, внесених в даний Угоду.

1.6. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку цієї Угоди на наявність змін у ньому.

 

2. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

 

2.1. Перелічені нижче терміни мають для цілей цієї Угоди наступне значення:

2.1.1 «назва інтернет-магазину» – Інтернет-магазин, розташований на доменному імені https://vsunduke.kiev.ua, здійснює свою діяльність за допомогою Інтернет-ресурсу та супутніх йому сервісів.

2.1.2. Інтернет-магазин – сайт, що містить інформацію про Товари, Продавця, що дозволяє здійснити вибір, замовлення або придбання Товару.

2.1.3. Адміністрація сайту Інтернет-магазину – уповноважені співробітники управління Сайтом, діючі від імені назву організації.

2.1.4. Користувач сайту Інтернет-магазину (далі ‑ Користувач) – особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт.

2.1.5. Зміст сайту Інтернет-магазину (далі – Утримання) - охоронювані результати інтелектуальної діяльності, включаючи тексти літературних творів, їх назви, передмови, анотації, статті, ілюстрації, обкладинки, музичні твори з текстом або без тексту, графічні, текстові, фотографічні, похідні, складові та інші твори, користувацькі інтерфейси, візуальні інтерфейси, назви товарних знаків, логотипи, програми для ЕОМ, бази даних, а також дизайн, структура, вибір, координація, зовнішній вигляд, загальний стиль і розташування даного Змісту, входить до складу Сайту і інші об'єкти інтелектуальної власності всі разом і/або окремо, що містяться на сайті Інтернет-магазину.

 

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ

 

3.1. Предметом цієї Угоди є надання користувачам Інтернет-магазину доступу до містяться на Сайті Товарів і надаваних послуг.

3.1.1. Інтернет-магазин надає Користувачеві наступні види послуг (сервісів):

· доступ до електронного контенту на платній основі, з правом придбання (скачування), перегляду контенту;

· доступ до засобів пошуку та навігації Інтернет-магазину;

· надання Користувачеві можливості розміщення повідомлень, коментарів, рецензій Користувачів, виставлення оцінок контенту Інтернет-магазину;

· доступ до інформації про Товар і до інформації про придбання Товару на платній основі;

· інші види послуг (сервісів), які реалізуються на сторінках Інтернет-магазину.

3.1.2. Під дію цієї Угоди підпадають всі існуючі (реально функціонуючі) на даний момент послуги (сервіси) Інтернет-магазину, а також будь-які їх подальші модифікації і з'являються в подальшому додаткові послуги (сервіси) Інтернет-магазину.

3.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до Сайту Користувач вважається приєдналася до цієї Угоди.

3.4. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України

 

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

 

4.1. Адміністрація сайту має право:

4.1.1. Змінювати правила користування Сайтом, а також змінювати зміст цього Сайту. Зміни вступають в силу з моменту публікації нової редакції Угоди на Сайті.

4.1.2. Обмежити доступ до Сайту в разі порушення Користувачем умов цієї Угоди.

4.1.3. Змінювати розмір плати, що стягується за надання доступу до використання сайту Інтернет-магазину. Зміна вартості не буде поширюватися на Користувачів, які мають реєстрацію до моменту зміни розміру оплати, за винятком випадків, окремо обумовлених Адміністрацією сайту інтернет-магазину.

 

4.2. Користувач має право:

4.2.1. Отримати доступ до використання Сайту після дотримання вимог про реєстрацію оплаті.

4.2.2. Користуватися всіма наявними на Сайті послугами, а також купувати будь-які Товари, пропоновані на Сайті.

4.2.3. Задавати будь-які питання, що відносяться до послуг Інтернет-магазину за реквізитами, які знаходяться в розділі Сайту «назва розділу».

4.2.4. Користуватися Сайтом виключно в цілях і в порядку, передбачених Угодою і не заборонених законодавством України.

4.3. Користувач Сайту зобов'язується:

4.3.1. Надавати за запитом Адміністрації сайту додаткову інформацію, яка має безпосереднє відношення до послуг, що надаються даного Сайту.

4.3.2. Дотримуватися майнові і немайнові права авторів та інших правовласників при використанні Сайту.

4.3.3. Не вчиняти дій, які можуть розглядатися як порушують нормальну роботу Сайту.

4.3.4. Не поширювати з використанням Сайту будь-яку конфіденційну і охороняється законодавством України інформацію про фізичних або юридичних осіб.

4.3.5. Уникати будь-яких дій, внаслідок яких може бути порушена конфіденційність охороняється законодавством України.

4.3.6. Не використовувати Сайт для поширення інформації рекламного характеру, інакше як з дозволу Адміністрації сайту.

4.3.7. Не використовувати сервіси сайту Інтернет-магазину з метою:

4.3.7. 1. завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть і (або) дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить недостовірні відомості і (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.

4.3.7. 2. спонукання до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території України.

4.3.7. 3. порушення прав неповнолітніх осіб і (чи) заподіяння їм шкоди у будь-якій формі.

4.3.7. 4. обмеження прав меншин.

4.3.7. 5. представлення себе за іншу людину або представника організації і (або) співтовариства без достатніх на те прав, в тому числі за співробітників даного Інтернет-магазину.

4.3.7. 6. введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-якого Товару з каталогу Інтернет-магазину, розміщеного на Сайті.

4.3.7. 7. некоректного порівняння Товару, а також формування негативного ставлення до осіб, (не) користуються певними Товарами, або засудження таких осіб.

4.4. Користувачеві забороняється:

4.4.1. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження вмісту даного Сайту Інтернет-магазину;

4.4.2. Порушувати належне функціонування Сайту;

4.4.3. Будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту;

4.4.4. Несанкціонований доступ до функцій Сайту, будь-яких інших систем або мереж, що відносяться до даного Сайту, а також до будь-яких послуг, які пропонуються на Сайті;

4.4.4. Порушувати систему безпеки або автентифікації на Сайті або в будь-якій мережі, відноситься до Сайту.

4.4.5. Виконувати зворотний пошук, відслідковувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якому іншому Користувачі Сайту.

4.4.6. Використовувати Сайт і його Вміст у будь-яких цілях, заборонених законодавством України, а також підбурювати до будь-якої незаконної діяльності або іншої діяльності, що порушує права інтернет-магазину або інших осіб.

 

5. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

 

5.1. Сайт і Зміст, що входить до складу Сайту, належить і управляється Адміністрацією сайту.

5.2. Зміст Сайту не може бути скопійований, опубліковано, відтворений, передано або поширена будь-яким способом, а також розміщена в глобальній мережі «Інтернет» без попередньої письмової згоди Адміністрації сайту.

5.3. Зміст Сайту захищені авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію.

5.4. Придбання Товару, пропонованого на Сайті, може вимагати створення облікового запису Користувача.

5.5. Користувач несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності інформації облікового запису, включаючи пароль, а також за всю без винятку діяльність, яка ведеться від імені Користувача облікового запису.

5.6. Користувач повинен негайно повідомити Адміністрацію сайту про несанкціоноване використання його облікового запису та пароля або будь-якому іншому порушення системи безпеки.

5.7. Адміністрація сайту має право в односторонньому порядку анулювати обліковий запис Користувача, якщо вона не використовувалася кількість місяців календарних місяців підряд без попередження Користувача.

5.7. Ця Угода поширює свою дію на всі додаткові умови та положення про купівлю Товару і наданню послуг, що надаються на Сайті.

5.8. Інформація, що розміщується на Сайті не повинна тлумачитися як зміна цієї Угоди.

5.9. Адміністрація сайту має право в будь-який час без попередження Користувача, вносити зміни до переліку Товарів і послуг, пропонованих на Сайті, та (або) ціни, що застосовуються до таких Товарів по їх реалізації та (або) надаваних послуг Інтернет-магазином.

5.10. Документи, зазначені в пунктах 5.10.1 - 5.10.4 цієї Угоди регулюють у відповідній частині і поширюють свою дію на використання Користувачем Сайту. В даний Угоду включені наступні документи:

5.10.1. Політика конфіденційності;

5.10.2. Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом;

5.10.3. Заявка на оформлення замовлення;

5.10.4. Пропозиції і зауваження.

5.11. Будь-який з документів, перелічених у пункті 5.10. цієї Угоди може підлягати відновленню. Зміни набирають чинності з моменту їх опублікування на Сайті.

 

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

6.1. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі навмисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією сайту не відшкодовуються.

6.2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:

6.2.1. Затримки чи збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.

6.2.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки пов'язані з їх роботою.

6.2.3. Належне функціонування Сайту, у разі, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

 

7. ПОРУШЕННЯ УМОВ УГОДИ

 

7.1. Адміністрація сайту має право розкрити будь-яку зібрану про Користувача даного Сайту інформацію, якщо розкриття необхідно в зв'язку з розслідуванням чи скаргою щодо неправомірного використання Сайту для встановлення (ідентифікації) Користувача, який може перешкоджати або втручатися в права Адміністрації сайту або прав інших Користувачів Сайту.

7.2. Адміністрація сайту має право розкрити будь-яку інформацію про Вас, яку вважатиме необхідною для виконання положень чинного законодавства чи судових рішень, забезпечення виконання умов цієї Угоди, захисту прав та безпеки назву організації, Користувачів.

7.3. Адміністрація сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство України вимагає або дозволяє таке розкриття.

7.4. Адміністрація сайту має право без попереднього сповіщення Польовача припинити і (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо користувач порушив справжнє Угодування або у інших документах умови користування Сайтом, а також у разі припинення дії Сайта або через технічні негаразди або проблеми.

7.5 Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Заклиначем або Третіми особами за припинення доступу до Сайту в разі порушення будь-якого стану справжнього Угодування або іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

 

8.   РОЗРЕШЕННЯ СПІВРІВ

 

У разі будь - якої суперечки чи суперечок між Сторонами справжнього Угодування обов’язковою умовою до суду є представляння претензії (пис про добровільне регулювання суперечки).

Унаслідок радіаційного одержувача претензії протягом 30 днів з дня її отримання письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

Невміння розв’язувати суперечки у добровільному порядку — будь - який із Сторонів — має право звернутися до суду за захистом своїх прав, які дають їм діючі законодавці України.

Будь-який позов щодо умов використання Сайта повинен бути ув'язнений протягом терміну після появи підстав для позову, за винятком захисту авторських прав на збережені згідно з законом матеріалу Сайта. У разі порушення умов цього пункту позов або основи для позову погашаться ісковою давністю.

 

9. ДОПОЛИЧНІ УСЛОВІЯ

Адміністрація сайту не приймає запропонованих пропозицій від Пользаджера щодо змін справжнього користувача.

9.2. Відгуки Користувача, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією сайту без обмежень.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner